Третину свого життя однорічна Ясміна провела на лікарняному ліжку, все почалося від літа минулого року. Крихітці в різних лікарнях діагностували банальну застуду, лікували, але дівчинка марніла на очах. Тож знову починали обстеження і лише за два місяці у дівчинки запідозрили онкологічне захворювання після того, як з’явилось новоутворення на щічці крихітки.

«В інституті не визначили діагноз, зробили міні-операцію. Поки чекали результатів, ми виявили тверде утворення на животі. Пішли в приватне УЗД, там виявили кісту на лівому яєчнику понад 10 см», – розповідає мама дівчинки.

Подальші дослідження по клініках в столиці вже у грудні показали, що організм дівчинки атакує екстрамедулярна мієлосаркома (рідкісна і агресивна форма рак крові).

«Після першого блоку хіміотерапії пухлина на правому яєчнику зменшилася на 95%, але ускладнення були настільки серйозними, що наступний блок відклали майже на місяць. Зараз ми проходимо другий блок хіміотерапії, теж інтенсивний. При цьому діагнозі абсолютним показанням є трансплантація кісткового мозку від нерідного донора. В Україні не проводять таких операцій. Три закордонні клініки відмовили в лікуванні (у кожної свої причини), Ясю погодилася прийняти Університетська клініка міста Верона (Італія), завели історію хвороби і виставили рахунок  125 000 євро»,  розповідає мама дівчинки.

Дитині вже розшукують відповідного донора і чекають настання ремісії, щоб встигнути провести трансплантацію. За цей час потрібно зібрати повну суму за лікування.

«Хвороба дуже нестійка в ремісії, в будь-якому випадку вражає кістковий мозок і тоді прогноз невтішний. Пересадку треба встигнути зробити до ураження кісткового мозку. Тоді наша донечка буде жити! Ми звертаємося до вас за допомогою у зборі коштів. Допоможіть, будь ласка, врятувати нашу дитину»,  просить мама Ясі.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 0909 1835

УСТИМЕНКО ГАННА ВАСИЛІВНА