Головні новини Львова
Подобається

У Загарії вимагали негайно призначити керівника ДАІ Львова

15/08/2014     Автор: admin
У Загарії вимагали негайно призначити керівника ДАІ Львова

Кілька десятків представників громадських організацій Львова сьогодні під стінами ГУ МВС у Львівській області вимагали від начальника управління Дмитра Загарії сприяти якнайшвидшому призначенню керівника відділу ДАІ міста.

Учасники акції тримали у руках плакати «Ганущин забрехався. Депутат – брехун», «Дайте працювати професіоналам», «Верніть безпеку на дороги», «Хто люструє люстраторів».

Активісти вимагали у Дмитра Загарії, щоб найближчим часом був призначений фаховий керівник ВДАІ Львова, який зможе налагодити роботу відділу і відповідно зменшити кількість ДТП та рівень смертності на дорогах, а також корупцію в лавах Державтоінспекції.

«Загарія технічно не допускає до виконання обов’язків Ігоря Цимбрила, кандидатуру якого на посаду очільника ДАІ міста погодили у Департаменті та призначили у Міністерстві ВС, не представляючи його колективові. Складається враження, що Загарія переслідує корисливі мотиви, адже вже протягом трьох тижнів відкладає представлення. Громадські організації, які сьогодні прийшли під управління, вимагають, щоб керівник ДАІ Львова почав працювати, бо це унеможливить у подальшому збільшення смертей та потерпілих на дорогах, а також корупції у органах ДАІ», – пояснив один із організаторів акції, голова ГО «Розвиток громади» Андрій Болюбаш.

Він додав, що активісти сьогодні вимагають призначити не конкретно якусь людину, а професійного, діючого керівника ВДАІ, який зможе впорядкувати роботу на дорогах.

До учасників акції вийшов Дмитро Загарія, який розповів, що, дійсно, отримав із МВС погодження кандидатури Ігоря Цимбрила на посаду начальника відділу ДАІ Львова, однак наступного дня це погодження було відкликане. За словами головного міліціонера Львівщини, погодження було відкликане через невдоволення певних громадських організацій та окремих осіб кандидатурою Цимбрила.

У відповідь на це Андрій Болюбаш наголосив, що згадана кандидатура була підтримана громадою і виграла конкурс, в якому брали участь ще двоє осіб.

«Ви, як очільник силового відомства, повинні керуватися виключно Конституцією України, а не забаганками сумнівних громадських організацій. Ми вимагаємо нарешті призначити очільника ДАІ Львова, в якого потім можна буде спитати про те, що він зробив», – сказав активіст.

Дмитро Загарія сказав, що почув позицію громадських організацій, пообіцявши протягом двох годин вирішити це питання із Департаментом МВС і сьогодні ж, якщо буде така можливість, представити нового керівника ВДАІ Львова громаді.

Як писав «Вголос», відділ ДАІ Львова вже протягом дуже тривалого часу не має нормального керівника. Богдан Мицак, який очолював цей орган, «хворів» понад рік, а коли повернувся на посаду, його вигнали громадські активісти.

Зараз виконує обов’язки начальника ДАІ Львова Михайло Ділай, син якого через Львівський окружний суд відновлюється на посаді інспектора ДАІ після того, як його після відмови їхати у зону АТО звільнили із ДАІ Волині.

Джерело: Вголос