Вранці 20 листопада в Запоріжжі знайшли труп невідомого чоловіка без голови та кінцівок. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє УНН, передає Корупція Інфо

Тіло біля дитячого табору "Чайка" виявив місцевий рибалка, який і викликав поліцію. На місці з'ясувалося, що труп невідомого чоловіка знаходиться у воді без голови та кінцівок. Про це повідомило джерело в правоохоронних органах.

Нагадаємо, що в Інтерсіті сполученням "Вінниця-Харків" в туалеті поїзда знайшли чоловіка з перерізаним горлом. Труп знайшли вже на кінцевій станції у Вінниці, коли всі пасажири вийшли. На даний момент активно розглядається версія самогубства. Як повідомляють правоохоронці, поруч з чоловіком знайшли канцелярський ніж. Двері в туалеті про попередньої інформації була зачинена зсередини.

Як повідомляла "Країна", 31-річного водія автомобіля KIA Ceed's, який значився зниклим без вести, поліція виявила в Києві мертвим. Про зникнення молодої людини 31 жовтня в поліцію повідомила його дружина. Вона також розмістила в групі "Троєщина ВК" оголошення про його зникнення.