днр

ТОВ "Укрбілдінг корпорейшен" відсудила 1,07 мільйона гривень боргу за ремонт, проведений у сквері біля пам'ятника "Загиблим комсомольцям" у селі Авдотіно, Ленінського району Донецька, окупованого терористами.

Таке рішення 16 квітня ухвалив Господарський суд Запорізької області. Заплатити повинно Управління капітального будівництва Донецької міської ради, повідомляють "Наші Гроші".

Суд встановив, що 20 травня 2014 року "Укрбілдінг корпорейшен" і чиновники Донецької міськради уклали договір, за яким фірма до кінця 2014 року повинна виконати будівельні роботи з реконструкції на загальну суму 1,86 мільйона гривень з ПДВ.
У червні того ж року "Укрбілдінг" в рамках договору виконало будівельні роботи на 1,07мілліона гривень. За положеннями контракту, вартість робіт визначала фірма, а міськрада мала їх підписати, або аргументовано відхилити. В даному випадку, чиновники поставили свої підписи під актом прийому робіт.

"Укрбілдінг корпорейшн" входить до групи DMS, яку контролює депутат міськради Донецька Андрій Альоша, президент Донецької обласної Федерації рукопашного бою. У січні 2014 року Альоша отримав пост радника тодішнього губернатора Запоріжжя Олександра Пеклушенка з питань взаємодії з бізнесом та залучення інвестицій. У той же час ЗМІ повідомляли, що в такій формі Запоріжжя отримало нового "наглядача" від президента Віктора Януковича після того як був заарештований попередник Євген Анісімов.

 

Джерело: Корупція.інфо