Оперативники Управління захисту економіки у Запорізькій області ДЗЕ Нацполіції затримали головного лісничого державного підприємства за хабарництво. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції, передає Корупція Інфо

«У вересні 2016 року для придбання деревини підприємець звернувся до лісгоспу. Головний лісничий даного підприємства за укладання угоди про поставку зажадав 53 тисячі гривень неправомірної вигоди. 

Підприємець почав пояснювати, що дану деревину він хоче в подальшому поставляти для військової частини Національної гвардії України», – йдеться в повідомленні.

Вказано, що 25-річний посадовець зазначив, що у разі не сплати коштів, він взагалі не зможе укласти договір з жодним із підприємств Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Для отримання решти неправомірної вигоди зустріч призначив на одній із вулиць Запоріжжя, де і був затриманий. Правоохоронці вилучили у посадовця 51 тисячу гривень. Загалом він отримав всю суму, яку вимагав за укладання договору поставки деревини.

У рамках кримінального провадження, відкритого військовою прокуратурою Запорізького гарнізону Південного регіону України за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, оперативники Управління захисту економіки задокументували факт отримання посадовцем лісгоспу першої частини хабара.