Бізнесмен Леонід Вульф, якого знайшли мертвим у своїй квартирі в Києві, ймовірно, наклав на себе руки. Поліція знайшла передсмертну записку з поясненням мотивів.

У справі про смерть в Києві 59-річного бізнесмена Леоніда Вульфа поліція вважає пріоритетною версію з самогубством. Виявлено передсмертну записку, яку опублікувало видання “Детектив-Info”.

Варто відзначити, що труп бізнесмена у власній київській квартирі з вогнепальним пораненням грудей виявив його свояк. Сталося це 25 лютого. Поруч з тілом лежав пістолет-кулемет “Скорпіон” з однією стріляною гільзою.

Слідство вважає, що чоловік наклав на себе руки. Справа в тому, що слідів боротьби в квартирі не виявлено, двері і замки не зламані. Крім того, поліція знайшла на місці події передсмертну записку.

У ній, імовірно, Вульф скаржиться на погане самопочуття. Цю інформацію підтвердили родичі загиблого, зазначивши, що він страждав на гіпертонію.“Протягом останніх двох років я дуже хворів … Після пограбування моє становище різко погіршилося, я опинився в лікарні”, – написав Вульф.

Він уточнив, що його звинуватили в інсценуванні пограбування власної квартири. Він запевняє, що це неправда, а “гроші приберігав на випадок смерті”. У записці бізнесмен вказує два прізвища. Цих осіб він звинувачує у власній смерті.

Чоловік також вказує, що пістолет придбав у якогось знайомого ветерана АТО. Зараз поліція проводить експертизи. Розслідування триває.