В українському інформаційному полі через заборону СБУ на в'їзд до України російському артистові Федору Добронравову, що грає в серіалі "Свати", поширюються дві маніпуляції "за" і "проти" цього рішення. Таку думку висловив у Facebook телеведучий, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Роман Вінтонів, відомий під псевдонімом Майкл Щур, передає Корупція.Інфо

Популярне: Увага водії! В Україні змінили максимальну швидкість у населених пунктах

Журналіст зазначив, що СБУ заборонила в'їзд Добронравову за відвідування окупованого Криму, однак український шоумен Володимир Зеленський не може закликати спецслужбу скасувати заборону, оскільки через це студія, яка випускає "Сватів", зазанає збитків.

"Повно глядачів "Сватів" були на Майдані, воюють на сході і взагалі. Що робить пан Володимир? Маніпулює!.. І в своєму коментарі каже, що СБУ бореться зі "Сватами". Типовий інструмент маніпуляції: "Це не я зробив помилку, це вам просто не подобається, що я роблю". Тобто громадянин України Зеленський міг би нормально так вальнути по своєму підлеглому і його звільнити / оштрафувати / публічно попросити пробачення за ідійота, але він не хоче / не може цього зробити. Бо йому легше сказати, що винен хтось інший, ніж взяти відповідальність на себе", – наголосив він.

У відповідь на заяву Зеленського, на думку Вінтоніва, з'явилася ще одна маніпуляція: "Свати" – сепаратисти, ватники і підтримують Росію".

"Отже маємо дві маніпуляції в інформаційному полі:

Це не я провтикав із сєпаром на роботі, а СБУ хоче поламати мій бізнес.

СБУ робить усе правильно. Твій бізнес – сєпарсько-ватна компанія.

І все – дискусія пішла подалі від суті. А суть у тому, що у Зеленського на роботі працював сєпар і ватник, який подобався багатьом глядачам, які любили "Сватів", – підсумував журналіст.