Соратник Валерії Гонтаревої продовжує боротьбу за депутатське крісло, хоча вибори в парламент уже давно закінчилися.

В Україні відбулися позачергові парламентські вибори, які дозволили виборцям грунтовно оновити склад Верховної Ради. Це сталося ще 21 липня 2019 року, але в той же час, на деяких округах все ще киплять баталії в боротьбі за депутатське крісло.

Про це розповів журналіст і новообраний депутат по 94 округу від президенської партії «Слуга народу» Олександр Дубінський.

Він переконаний, що соратник Гонтаревої і Курченка рветься в парламент, незважаючи на темне минуле.

«На 210 окрузі в Чернігівській області за право потрапити в парламент бореться дуже цікавий персонаж – прибічник Гонтаревої у справі по крадіжці двох мільярдів гривень з Аграрного фонду, які були виведені в “Брокбізнесбанку” Курченка, звідти переведені в готівку і виведені в Москву», – заявляє Дубинський .

Журналіст додав, що мова йде про Бориса Приходька, який до «успішної кар’єри» в СІЗО (він встиг там посидіти), працював в Національному банку України. Потрапив він туди завдяки ексміністру фінансів Юрію Колобову та зараз він намагається прорватися в україський парламент.

«Гонтаревій генпрокуратура надсилає позови у справі щодо крадіжки тих двох мільярдів, а Приходько, який підписував всі документи, що дозволили вкрасти ці гроші, спокійно намагається потрапити в парламент. Мабуть, комусь дуже потрібна людина, що знає, як грабувати країну», – підсумував Дубинський.

Користувачі мережі відразу почали коментувати відповідне відео Дубінського. Багато хто написав, що прокуратура вже давно закриває очі на ось такі кадри, адже це їм вигідно. Інші відзначили, що настав час переглянути закони і посилити статтю за розкрадання в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, колишня голова Нацбанку Валерія Гонтарева не прийшла на допит у ГПУ. Вона заявила, що не планувала цього робити, натомість чекає українських слідчих у Лондоні.

У Великій Британії вона тепер живе й працює, а свою причетність до так званої справи Курченка заперечує. Слідчі ж вважають, що в цій справі може йтися про фінансові махінації в особливо великих розмірах.

У цій справі проходить також ексзаступник глави Адміністрації президента Олексій Філатов. 

Він до ГПУ прибув в анонсований час, однак заявив, що прийшов не на допит, а в своїх адвокатських справах. Будь-які звинувачення колишній чиновник заперечує і збирається поскаржитися на дії прокурорів.

“Нема підстав для присвоєння мені статусу підозрюваного, нема підстав для будь-яких процесуальних дій, які можуть проводитися за участю підозрюваного”, – пояснив він, проте українці в таких словах сумніваються.