Радник президент чітко пояснив господареві Кремля різницю між жителями ОРДЛО і бойовиками

Президент РФ Володимир Путін знову вліз у внутрішні справи України і закликав главу української держави до переговорів з бойовиками, закликавши не називати жителів ОРДЛО сепаратистами. Однак радник команди президента з політичних питань Микита Потураєв пояснив, кого Володимир Зеленський вважає сепаратистами.

Про це він сказав під час дискусії "Нова політика на Донбасі" в Києві.

За його словами, сепаратистами президент називає керівництво т.зв. "ЛНР" і "ДНР", а не простих українців, що живуть на окупованих територіях.

"Путін почав міркувати, що потрібно розмовляти з людьми, не називати їх сепаратистами. Так ми нікого і не називаємо сепаратистами, а називаємо речі своїми іменами: маріонеток Путіна – маріонетками Путіна, російських найманців – російськими найманцями. А людей, які змушені проживати на окупованих територіях, ми не називаємо сепаратистами. ми називаємо їх українцями … ми жодним чином їх не відторгається. ми з ними розмовляємо. У нас немає ніякого відторгнення ", – сказав Потураєв.

Також, Глава пропрезидентської партії «Слуга народу» Дмитро Разумков назвав процес врегулювання конфлікту на Донбасі «важким і нешвидким». 

Його заява оприлюднена в Telegram-каналі партії в четвер.

«Це важкий процес, це нешвидкий процес. Шапкозакиданням, на відміну від багатьох інших, ми займатися не будемо. Ми не можемо говорити, що проблема може бути вирішена завтра. Ні це не правда. Потрібно бути відвертим і перед собою, і перед українським суспільством, що це важкий процес », – вважає Разумков.

Однією з причин того, що конфлікт на Донбасі не буде вирішене оперативно він вважає небажання деяких сил сприяти цьому. «Найстрашніше – не всі в цьому процесі хочуть реального врегулювання», – стверджує глава партії, не уточнюючи, кого він має на увазі.

В свою чергу, Керівник "Зе команди" в Донецькій області і кандидат в народні депутати від партії "Слуга народу" Володимир Воронов виступає за створення в парламенті спеціального комітету з реінтеграції Донбасу. Про це він сказав сьогодні під час круглого столу "Нова політика на Донбасі",

"На останньому з'їзді нашої партії ми обговорювали створення спеціального комітету у Верховній Раді по реінтеграції Донбасу. Сподіваюся, ця ідея знайде місце і ми її реалізуємо", – сказав він.