Голова виборчого штабу "Слуги народу" Олександр Корнієнко назвав головні відмінності і подібності партії з командою Святослава Вакарчука "Голос". Про це він розповів в інтерв'ю.

"Головна відмінність нашого списку — в ньому немає квот та проплат. Це люди, яких ми відбирали, опитували під час співбесіди, ставили їм питання: «Що ти робитимеш у парламенті?», отримували відповідь і вирішували, чи готові ми їх внести до списку." – зазначив Корнієнко

Також він додав, що у партії президента, як і у "Голоса" – "в центрі стоїть людина".

Відрізняються ж партії, за його словами, у багатьох політичних та ідеологічних аспектах. Так, головною відмінністю є підтримка "Голосом" діючих депутатів по мажоритарних округах. 

"У нас ще є відмінності, очевидно, в програмах, в нюансах, я впевнений. Є відмінність по ходу кампанії", – розповів Корнієнко. 

Корнієнко додав, що у партіїї Голос, як і в "Слузі народу" нема чинних депутатів, що є немало важливо. 

Окрім цього, Корнієнко сказав, що потенційними партнерами "Слуги народу" є нові політичні сили – "Голос" і "Сила і честь". 

Також Олександ Корнієнко поділився з людьми, головною ідеєю партії:

"У нас є список з 15 тем, а є головна, як ми її називаємо, «перпендикулярна» тема — реформа парламенту. Зараз напрацьовується серйозна методична база та зміни до закону про регламент, що дасть змогу провести внутрішню реформу парламенту: оновити список комітетів, переробити регламент, підтягнути дисципліну. Скасування недоторканності теж сюди відносимо, хоча це більш глибинне питання." 

"Ми віримо, що наберемо багато голосів і наші потенційні партнери — нові сили — теж. Є ще якась кількість мажоритарників-самовисуванців, які можуть увійти в коаліцію. Разом, сподіваюся, ми зможемо ухвалювати і конституційні рішення. Що стосується керівництва фракцією — що може утримувати разом таку велику кількість різних людей? Загальна мета, яка у нас усіх одна — зміни в країні." – Додав Корнієнко.

На останок Корнієнко заявив:

"хто йде в депутати за зарплатнею, треба задуматися, чи туди йдеш. Ми віримо, що в другій частині нашої каденції ми зможемо обґрунтовано підвищити зарплату депутатам, коли рівень життя в країні зросте, а зараз про такі надмірності говорити не на часі."