У Києві правоохоронці під час розслідування кримінального провадження за фактами виготовлення і масового збуту наркотиків встановили групу наркодилерів, які виявилися причетними до вбивства людини.

Під час документування діяльності вказаного угрупування правоохоронці провели ряд обшуків на території Київської та Черкаської областей, за результатами яких у фігурантів вилучили 8,5 кг канабісу, 600 г амфетаміну, пакувальні пакети, ваги, колби і скляні ємності із залишками невідомої речовини.

"Після проведення першочергових слідчих дій правоохоронці встановили, що особи, викриті в незаконний обіг наркотичних речовин, причетні до скоєння ще одного тяжкого злочину, а саме – вбивства людини, тіло якого вони поховали біля одного з будинків в Київській області, де проводилися обшуки", – йдеться в повідомленні.

Потім кінологи зі спеціально навченим собакою провели повторний обшук, під час якого вдалося встановити місце поховання. Тіло вбитого чоловіка було ексгумовано і оглянуто за участю судово-медичного експерта. Сумнівів у вчиненні умисного вбивства у правоохоронців не залишилося.

Особа загиблого та його вбивці, а також обставини, при яких було скоєно злочин, встановлені.

На цей час затримано трьох осіб, які допомагали вбивці вивезти і поховати тіло. Самого підозрюваного оголосили в розшук. Слідство триває.