У Росії громадськість сколихнула історія про вбивцю, який примудрився за підробленим дипломом влаштуватися на роботу у міській лікарні Челябінська лікарем-терапевтом.

Будучи 16-річним школярем, Борис Кондрашин зробив ритуальну розправу над однокласником, розчленував тіло, а зібрану кров жертви випив із спеціально підготовленої срібної чарки, пише Znak.com.

Цей злочин стався у 1998 році. Після затримання хлопець назвав себе вампіром на ім'я "барон фон Гінцель" і заявив, що зробив скоєне "на славу темних сил". Експертиза визнала його неосудним, суд відправив Кондрашина на примусове лікування.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Через 10 років його відпустили під нагляд лікарів.

У 2018 році Кондрашин купив диплом про вищу медичну освіту і навіть влаштувався на роботу. Причому, він дуже активно брав участь у різних обговореннях медичних тем у мережі і реєструвався на медсайтах.

Психіатр, який лікував його, впізнав свого пацієнта на одному з форумів і звернувся у правоохоронні органи. У ході обшуку у Кондрашина знайшли фіктивний диплом, а також наркотики. Зараз він заарештований.