Дашу Лук'яненко ховали всім селом, рідні вбивці не прийшли на церемонію.

Похорон Даші Лук'яненко, жорстоко вбитою 22-річним односельчанином Миколою Тарасовим в Іванівці під Одесою, зібрав майже всіх місцевих. Церемонія прощання пройшла 21 червня, і на похорон збиралась прийти також мати вбивці. Марію Тарасову попереджали про можливий самосуд, але жінка була налаштована рішуче. Однак, ніхто з родичів збоченця так і не з'явився на похорон дитини.

Вбиту нелюдом 11-річну дівчинку ховали в закритій білій труні. Скорботна хода йшла повз будинок Тарасових – будівлю посилено охороняла поліція. Адже існує реальна загроза, що розлючені односельчани можуть все спалити. Жителі села вважають, що рідні вбивці знали про злочин.

У день похорону мати недолюдка на місцевому ринку хотіла змити гнівні написи на контейнері, де вона торгує. Однак з цього нічого не вийшло – люди знову написали "Вбивці", "Геть з Іванівки", "Вам тут не місце"…
Марія Тарасова, яка після жахливої трагедії відмовилася від сина – єдиного підозрюваного, який зізнався у скоєному – заявила односельцям про готовність до самосуду.

"Я хотіла до людей вийти. Нехай вони зі мною зроблять, якщо вважають гідним вбити – убийте, спаліть, будь ласка. Я прийму все, що вирішать люди", – сказала вона.

Очевидно, йти на траурну процесію її відрадили. Місцева жителька Тамара Виноградова каже, що, якби хтось з родини Тарасових з'явився на похорон Даші, "люди б їх порвали".

На церемонію прощання прийшло близько 600 осіб. Люди несли з собою безліч іграшок і квітів, обіймали труну, деякі втрачали свідомість. Глава сільради після відспівування побажав вбивці страшної смерті.