Україна здатна і має всі можливості завдавати удари у межах 300 км своєю зброєю, тому вибухи в Маріуполі в ніч на 22 лютого могли бути від влучань українських ракет.

Про це в ефірі одного з каналів сказав головний редактор видання Defense Express Олег Катков.

“Дальність від лінії фронту до Маріуполя понад 80 км – це значна дальність. Важливий аспект в тому, що Україна не одноразово продемонструвала, що має власні можливості завдання ударів”, – зазначив він.

Катков нагадав про удари по аеродромах в окупованому Криму влітку, коли Україна не мала ракет навіть на 84 км.

“Ці удари, за офіційними повідомленнями Генштабу, були завдані ракетним озброєнням ЗСУ. Україна дійсно має можливості завдавати удари у межах 300 км. Скоріше за все, було розв’язано питання з тим, що кількість цих “генераторів бавовни” на таку дальність просто збільшується”, – підсумував експерт.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Маріуполі ввечері 21 лютого пролунало 11 вибухів: міськрада підтвердила знищення складу БК окупантів.

“Є підтвердження, що в районі аеропорту (Центральний район) знищено склад БК окупантів”, – йдеться у повідомленні.

Ввечері 21 лютого повідомлялося про 11 вибухів у тимчасово окупованому місті.

“Поки відомо про 11 вибухів в окупованому Росією місті. Перший вибух пролунав о 22:33. Попередньо є інформація про два влучання – в районі АС-2 (Центральний район) і Стан-3000 (Кальміуський район). Ймовірно, в місцях скупчення ворожої сили”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією міськради, мешканці також повідомляють про проблеми зі світлом і зв’язком у Центральному та Лівобережному районах міста. Інформацію уточнюють і перевіряють.