Нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос виклав відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака – Денис Єрмак – обговорює питання призначення на різні державні посади.

Про це Лерос повідомив на своїй сторінці в фейсбуці.

“Відео докази як Єрмак через свого брата барижить державними посадами, впроваджує свою програму до правоохоронних структур та оборонки (привіт з рф), ну і звичайно заробіток на державі.

Київ пам’ятає героїв, через які столиця перетворилася в місто ларьків і нелегальних парковок, кіноіндустрія пам’ятає дрібних шахраїв, які кидали всіх, хто не міг постояти за себе, а зараз країна з жахом дивиться, як дерибанять Україну, а що залишиться, віддадуть країні поребрику.

Це все ланки одного ланцюга, одне барижне ДНК, яке знищує все живе, залишаючи виїжджену землю.

Андрій Борисович, ти ворог України і тобі краще піти, поки по-хорошому.

P.S. Андрій Борисович, не поспішай відмовлятися від брата, це ще не все “, – написав Лерос.

У Мережі активно обговорюють цю інформацію і телеграм-канал “Легітимний” повідомляє, що Зеленський мав сьогодні довгу приватну розмову з Єрмаком.

Тема розмови, злиті в мережу відеозаписи за участю брата Глави ОП Андрія Єрмака.

На записах Денис Єрмак виступає «рішалою» і озвучує розцінки за певні кадрові призначення. Про це повідомляють джерела в ОПУ.

Джерело також доповнює, що Президент дуже злий був. Сьогодні авторитет Єрмака «обрушився», як в один момент обрушився «авторитет» Гончарука.

Брата Глави ОП Андрія Єрмака, Дениса Єрмака тепер відсунуть від Офісу Президента, раніше вони щільно співпрацювали.

Також ситуацію навколо Єрмака прокоментувала і депутат від “Слуги народу”, Ліза Богуцька.

“Друзі, ви вимагаєте від мене реакції на відео, викладені Гео Леросом.

Юридично цим повинні зайнятися профільні служби. Політично- Володимиру приймати рішення.

Якщо за його спиною плетуть інтриги і махінаціі- повинна бути не просто відставка фігурантів, а й кримінальна відповідальність. Але це в тому випадку, якщо юристи знайдуть в цих відео матеріал для порушення кримінальної справи.

Зеленському реально важко. Згодна, що це б’є і по ньому теж. Але ж не тільки по ньому. І по нам, як його фракції. По кожному.

Чим швидше в цій справі буде поставлена ​​крапка, тим краще для всіх.

Помиляються всі. І Володимир не виняток. Але краще багато разів помилятися, ніж один раз зависнути на корупціонерів і олігархів, як це було в попередні 28 років.

Президенту зараз важко. Дуже “.