Секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю «Настоящее время» зазначив, що Україна відповість Білорусі у разі нових атак із її території.

“Ми розуміємо, що путін щодня тисне на лукашенка, щоб той розпочав збройну агресію з боку білорусі. Нам усе відомо. Навіть нещодавня зустріч у Сочі була на цю тему.

Але якщо з боку Білорусі будуть йти війська, як це було 24 лютого, вони отримають таку відповідь, на яку не розраховували”, — сказав він. Фактично зі слів Данілова можна зробити висновок, що першими під удар ЗСУ ймовірно потраплять вогневі точки, з яких обстрілюють Україну та воєнні бази росіян

Проте Данілов сказав, що не очікує, що білоруські військові братимуть участь у можливій атаці.

Додамо, що якщо російські війська спробують знову вторгнутися до України з боку Білорусі, то дозволу на це у самопроголошеного президента Олександра Лукашенка вони не запитуватимуть.

У разі такого вторгнення Україна не буде “сентиментальною” і ніхто не чекатиме на чергову “Бучу”.

Про це радник Офісу президента України Олексій Арестович розповів у розмові з російським опозиціонером, юристом, адвокатом Марком Фейгіним.

Радник ОП заявив, що українські захисники вживуть заходів ще до того моменту, як російські війська перетнуть білорусько-український кордон.

“Він (Лукашенко – ред.) нікуди не подінеться. Якщо російські війська зайдуть, вони зайдуть без запитань. Питання – чи підуть вони, знаючи, що їх чекає тут. Друге – що буде з ними, коли вони спробують перейти кордон. А за моїми відчуттями, цього разу ми сентиментувати не будемо. Я маю на увазі – не коли вони перетнуть кордон, а до того, як вони перетнуть кордон. Чекати на чергову Бучу ніхто вже не буде”, – наголосив Арестович.