На сході України знищено вже шостий літак РФ, яка 24 лютого розпочала велику війну проти України.

“В районі Краматорська знищено 6-й літак РФ”. Про це повідомляють Сухопутні війська ЗС України у Facebook.

Також були повідомлення про знищення російських танків.

Генеральний штаб Збройних сил України з посиланням на командування Об’єднаних сил, сьогодні, повідомляє, що об’єднані сили дають гідну відсіч збройним силам РФ.

“Військові підрозділи на своїх позиціях. Противник несе втрати. Зберігайте спокій та вірте в українських захисників», – йдеться в повідомленні.

Генштаб ЗСУ раніше повідомив, що з 5:00 збройні сили Росії розпочали інтенсивні обстріли підрозділів ЗСУ на сході, а також нанесли ракетно-бомбові удари по аеродромах в Борисполі, Озерному, Кульбакіному, Чугуєві, Краматорську, Чорнобаївці, а також по військових об’єктах ЗСУ.

Держприкордонлужба повідомила про атаки на прикордонні підрозділи, наряди та пункти пропуску відбуваються з застосуванням артилерії, важкої техніки та стрілецької зброї в межах Луганської, Сумської, Харківської, Чернігівської та Житомирської областей. Крім того, атака відбулася з окупованого Криму.

Міністр оборони Олексій Резніков звернувся до українців. Він закликав громадян зберігати спокій, українська армія тримає оборону і дає відсіч російським військам.

“Ворог почав інтенсивні обстріли наших підпозділів на сході, а також центрів військового управління і аеродромів в інших регіонах. Українська армія тримає оборону і дає відсіч російським військам. Наші військові роблять усе, аби захистити вас і не дати агресору шансу на прорив”, – заявив глава Міноборони.

Глава Міноборони звертається до громадян з проханням зберігати спокій та залишатися вдома.

“Сьогодні я вчергове звертаюся до вас: зберігайте спокій! За можливості залишайтеся вдома. Ситуація контрольована, але нашій армії зараз як ніколи треба ваша підтримка. Ваш спокій і впевненість у Збройних силах України наразі найкраща допомога!” – зазначив Резніков.