Україна може дістати навіть до Сибіру: в Financial Times після “бавовни” на аеродромах РФ розповіли про нові можливості ЗСУ

Україна більше не має обмежень на відстань для ударів по території РФ. Незабаром вони можуть досягти цілей навіть у Сибіру.

Про це пише британська газета Financial Times, посилаючись на радника української влади з питань оборони. За його словами, українські удари зможуть долати відстань більш ніж 1000 км від кордону.

“Атаки повторюються. У нас немає обмежень щодо дальності, і незабаром ми зможемо вразити всі цілі на території Росії, у тому числі в Сибіру. В Україні ми знаємо, як важко захищатись від таких атак із повітря. Незабаром і Росія не матиме безпечних зон”, – сказало джерело видання.

Як пише Financial Times, цього тижня Україна продемонструвала, що може завдавати дальніх ударів без західного обладнання, запустивши власні дрони, які вразили три військові бази в глибині РФ. Одна з них розташована всього в 160 км від Москви.

Представники міністерства оборони України та аналітики сказали виданню, що такі атаки є частиною нової тактики, мета якої – зірвати військове планування РФ і розбурхати громадськість, показавши, що ніде не є безпечно.

Водночас Київ публічно не взяв відповідальності за удари і багато деталей операції досі залишаються недоступні для громадськості.

“Але що відрізняє останні удари України, то це їхня дальність і те, що вони пробили російську систему ППО і вразили стратегічні військові бази, які раніше вважалися невразливими”, – пише газета.