Після застілля з друзями 21-річний хлопець прийшов в будинок до своєї бабусі. Чому виникла сварка, він не пам'ятає. Однак, молодик кілька разів ударив свою бабусю, переніс її з підлоги на диван і пішов.

Від отриманих трав жінка померла. Перебуваючи на своїй ділянці в селі Студенок, дільничний прийшов додому до 61-річної жінки, яку кілька днів ніхто не бачив. Коли ж увійшов в її будинок, виявив господиню мертвою. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Судмедексперти констатували, що жінка померла приблизно два дні тому.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Причиною смерті стали набряк і здавлювання головного мозку, а також інші внутрішньочерепні травми. Стало зрозуміло, що жінка загинула насильницькою смертю. В ході оперативно-розшукових заходів в поле зору поліції потрапив 21-річний онук загиблої,ю

Хлопець останнім часом зловживає спиртними напоями, іноді бував в гостях у родички і, за словами сусідів, неодноразово з нею сварився. Коли його розшукали і допитали, він зізнався у скоєному.

В той день хлопець також пиячив з однолітками, потім вирішив навідатися до бабусі. Між ними виникла сварка.

«Підігрітий» алкоголем, не контролюючи своїх дій, він завдав їй кілька ударів ногою по голові і в груди. А коли вона впала, просто переклав її на диван і пішов. Що ж стало причиною такої поведінки, не пам'ятає, так як був п'яний. Зараз юнак затриманий. Відносно нього слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого», яке передбачає покарання до десяти років позбавлення волі.