IMG_0766

З нагоди наближення свята Зіслання Святого Духа референт бюро УГКЦ з питань екології Львівської архиєпархії Микола Пришляк закликав християн не нищити молоді деревця з метою прикрашення храмів і власних осель.

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на ZAXID.NET.

«Господь дав нам цей світ, щоб ми про нього піклувалися та розпоряджалися розумно, використовуючи все те, що Бог нам створив, але це повинно бути гуманно, мудро та з любов'ю. Тому нехай Зелені свята будуть по-справжньому зеленими», – говорить священник, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Головною думкою є те, що християнські спільноти, якщо вони претендують на те, щоб стати по-справжньому живими парафіями та свідками Воскресіння, повинні на всіх рівнях подбати про шанобливе та трепетне ставлення до Богом створеної природи.

У бюро УГКЦ з питань екології також наголошують на недоцільності штучних квітів, вінків, використання яких призводить до екологічної кризи. 

О.Микола переконаний, ця проблема приносить величезні клопоти, які полягають у нераціональному використанні коштів і шкідливому впливі на природне довкілля. Альтернативу вбачає у живих квітах, котрі можуть милувати наше око від ранньої весни до глибокої осені.