Гуменюк балотувався в нардепи, але не переміг на виборах.

Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив головою Ярмолинецької райдержадміністрації Хмельницької області Василя Гуменюка.

“Відчуваю велику відповідальність та надію багатьох на зміни. За цей час я помічав, що найбільше боліло в людей те, що їх не чують і не мають бажання намагатись вирішувати їхні проблеми, саме тому першим завданням перед собою ставлю налагодити комунікацію народу з владою. В найближчі дні після вступу на посаду буде налагоджена комунікація з жителями і кожне звернення буде отримано та оброблено. Запрошую усіх небайдужих людей, які готові змінювати наш район – змінювати його разом”, – написав Гуменюк у Facebook.

Більш широкій аудиторії Гуменюк відомий як учасник команди “Вінницькі” в гумористичному шоу “Ліга сміху”. На минулих парламентських виборах він балотувався до Верховної Ради, але не переміг у виборах. Гуменюку 30 років.

На момент балотування до парламенту від “Слуги народу” був директором “Центру культури та дозвілля” в Ярмолинцях. Рух “Чесно” зазначає”, що Гуменюк 2007 року також балотувався до Ради й не пройшов.

На громадських засадах був помічником нардепа Юрія Тимошенка.