Головні новини Львова
Подобається

Укравтодор не має коштів, аби завершити ремонт мосту, що на кільцевій дорозі Львова

16/10/2014     Автор: Яна Романська
Укравтодор не має коштів, аби завершити ремонт мосту, що на кільцевій дорозі Львова

Ремонт шляхопроводу на км 7+222 автомобільної дороги Західний обхід Львова розпочався іще в лютому цього року, однак коштів на його завершення досі немає. Про це повідомили в Укравтодорі.

Ремонтні роботи розпочали на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області. 4 лютого аварійний міст на ділянці окружної дороги між вулицями Кульпарківська та Городоцька було перекрито для руху транспорту. Передбачалось, що фінансування буде здійснено за рахунок залучення Укравтодором кредитних коштів та коштів Державного бюджету.

Згідно із кошторисно-проектною документацією вартість ремонтних робіт становить 11,5 млн гривень. Кошти з Державного бюджету на ремонт дороги виділили лише через чотири місяці після фактичного закриття дороги. Постанова КМУ №169 від 4.06.2014 року передбачала фінансування з державного бюджету в необхідному обсязі.

Станом на середину жовтня відфрезеровано дорожнє покриття разом із захисним шаром та гідроізоляцією, демонтовано бар’єрне огородження, деформаційні шви та крайні балки, проведені роботи по перенесенню інженерних комунікацій.

Укравтодор зазначає, що дата завершення ремонту наразі не відома. "Ремонт зазначеної споруди буде завершено за умови надходження відповідного фінансування", – йдеться у відповіді Укравтодору.

 

Джерело: Дивись. інфо