Замість того, щоб продовжувати відносини з Росією та вступити в Митний союз, Україна перетворилася на американську гігієнічну прокладку, зробивши президента США своїм "хаджем", як у паломників, передає Корупція.Інфо


Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив український композитор Володимир Бистряков, який раніше виступив за федералізацію держави.

"Пам'ятаю, коли Росія хотіла нас заманити в рабство, давала нам газ по $60, коли "труба" давала хороші надходження в казну, коли були дуже хороші надходження від оренди морської бази в Севастополі. Ми всі ці справи поламали своїми руками під крики, що ми не хочемо йти в рабство до Росії", – зазначив композитор.

Також, за словами Бистрякова, Україна дозволила американцям вести себе в країні, як господарям.

"Ми їздимо до Трампа – це такий своєрідний хадж, як у паломників. Ми вважаємо істиною в останній інстанції, що розкаже американський президент. Країна перетворилася в американську гігієнічну прокладку, і це безперечно так. Чому це нікого не хвилює? Ми дружимо виходить, так?" – обурився він.

Популярне: "Переламав їй ноги, щоб запхати в…": 19-річний хлопець зґвалтував померлу від передозу дівчину, а потім…


Бистряков упевнений, що Україна потрапила в залежність від США та Європи, купившись на невеликий експорт продукції за кордон.

"Але натомість ми успішно розвалили нашу економіку, розпиляли заводи. Разом із цим усім ми з вами сидимо та дивимося на це спокійно й говоримо, що ми йдемо в Європу", – підсумував композитор.