Народний депутат потрапив в скандал через вітальну листівку до Дня Незалежності з окупованим Кримом.

Нардеп від парламентської фракції “Відродження” Дмитро Святаш вляпався в черговий скандал. На цей раз народний депутат вирішив привітати українців з Днем Незалежності, розклеївши по Києву вітальні листівки з картою України без окупованого Криму.

Подібні “вітальні” листівки в Києві помітив журналіст Олександр Леоненко, опублікувавши у себе на особистій сторінці в Facebook приклад.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

“Вітальні листівки від антинародного депутата Верховної Ради Дмитра Святаша, на яких карта України зображена без окупованого Росією Криму. Я не розумію, чому він все ще працює в Парламенті, а не сидить у в’язниці? Сепар …”, – йдеться в повідомленні журналіста.

Крім цього, журналіст Олександр Леоненко адресував це питання Генеральній прокуратурі і Службі безпеки, зазначивши силові відомства в пості з прикладом “вітальної листівки”.

Варто відзначити, що Дмитро Святаш є старожилою українського Парламенту. Ще в 2002 році він був обраний нардепом за мажоритарним округом в Харкові, після чого з 2005 по 2014 року перебував в “Партії Регіонів”. Уже в 2015 році увійшов до парламентської фракції “Відродження”.

Зауважимо, що у ГПУ є питання до Святаша, висунувши йому претензії на суму в 680 мільйонів гривень.