384037952

Представники урядів підписали угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень між Україною та США, передає Корупція.Інфо із посиланням на 5 канал

Як повідомляє посольство США в Україні, угоду підписали заступник держсекретаря США з економічних питань Кетрін Новеллі та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Договір зміцнює двосторонні економічні зв'язки і сприяє зростанню цивільної авіації між Сполученими Штатами та Україною, йдеться у заяві.

Угода сприятиме збільшенню кількості поїздок і торгівлі, підвищенню продуктивності праці і стимулюванню створення якісних робочих місць та економічному зростанню, зазначають у повідомленні. Як заявив раніше міністр Пивоварський, угода "стимулюватиме конкуренцію і розвиток ринку" авіаперевезень. США раніше підписали угоди про "відкрите небо" із більш як 115 партнерами по всьому світу.

Нагадаємо, Україна і ЄС ведуть переговори про спільний авіаційний простір з 2006 року. У листопаді 2013 Угода була парафована сторонами, проте її підписання затримується у зв'язку з територіальною суперечкою між Великобританією та Іспанією через Гібралтар.