Нині Україна має сформувати потужний економічний тил, який дозволить забезпечувати армію і країну всім необхідним: від провізії та ліків до боєприпасів та сучасного озброєння. Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль  сказав у відеозверненні.

Ми маємо сформувати потужний економічний тил, який дозволить забезпечувати армію і країну всім необхідним: від провізії та ліків до боєприпасів та сучасного озброєння. Очевидно, що економічна та податкова система, яка існувала у мирний час, не може бути відповіддю на ті виклики, які у нас є зараз, – сказав Шмигаль.

За його словами, працююча економіка та логістика стають одними з визначальних умов для нашої перемоги.

Тому в тісній співпраці з Президентом України, з народними депутатами нині влада повністю переформатовує економічну модель України. Бізнес отримає максимальну свободу: податки будуть знижені; всі регуляції прибрані; доступ до фінансів полегшений; трудові відносини лібералізовані.

Іде 20-й день нашої визвольної війни. Війни за право вільно жити на своїй землі. Ще ніколи український народ не був таким єдиним як сьогодні. Ще ніколи стільки мільйонів людей в історії нашої незалежності не були так сильно об’єднані єдиною метою як сьогодні, – додав Прем’єр-міністр.

Зазначимо, що Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль висловив вдячність усім західним сусідам Української держави, а також Литві та іншим країнам ЄС за теплий прийом та підтримку біженців з України

Дякую Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії, Молдові, Литві та багатьом іншим європейським країнам за підтримку, гостинність, тепле ставлення та увагу до українських жінок і дітей. Потрібно терміново зупинити агресора, щоб українці могли повернутися додому!, – написав Шмигаль у твіттер у понеділок.