gjgjgjk

Співачка Земфіра може поповнити ряди виконавців, які знаходяться у чорному списку України. Причиною цього є образливе для українців прохання прибрати прапор з її концерту у Вільнюсі.

Після випадку у Вільнюсі, коли на своєму концерті російська співачка Земфіра з матюками попросила прибрати прапор України, який підняли фанати виконавиці, в Україні захотіли відправити її у чорний список. Так, на сайті президента Петра Порошенка з'явилася відповідна петиція, передає Корупція.Інфо.

У ній зазначається, що рок-співачку Земфіру Рамазанову необхідно перевести з білого списку виконавців в чорний. Крім того, у петиції зазначена пропозиція заборонити виконавиці в'їзд в Україну на 5 років. Для того, щоб петицію розглянули в уряді необхідно зібрати 25 тисяч підписів.

Відомий український політолог Павло Нусс відреагував на такий вчинок співачки та закликав українців не реагувати так бурхливо на її поведінку.  Він назвав її вчинок не політичною позицією, а кризою творчої особистості, після чого додав хештеги «Прапор», «Земфіра», «Кокаїн».