Міністр культури Євген Нищук заявив, що поки в Україні немає арени, яка була б повністю готова до проведення міжнародного конкурсу «Євробачення» у 2017 році.

Про це міністр сказав в ефірі «5 каналу», передає Корупція.Інфо.

«Арени як такої у нас практично немає, за тими вимогами закритої арени на велику кількість людей», – сказав Нищук.

За його словами, Олімпійський стадіон у Києві не критий, і навіть якщо на ньому буде встановлено тимчасове накриття, то таке накриття не дозволить підвісити до нього важке обладнання.

Євген Нищук зазначив, що Львів розглядає можливість побудови такої арени.«Вона (арена) насправді необхідна кожному місту, Києву зокрема, у нас немає такого майданчика, який був би придатним для великого форуму, конгресу, театрального перформансу», – додав міністр.

Нагадаємо, конкурс з відбору міста, в якому проводитиметься міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2017, відбудеться в чотири етапи, переможця буде оголошено 1 серпня.

Раніше міністр культури повідомляв, що проведення музичного конкурсу Євробачення-2017 коштуватиме Україні щонайменше €14,5 млн, адже стільки на конкурс витратила Швеція. За його словами, це повинні бути кошти медіакомпаній та спонсорів.