Перший президент України Леонід Кравчук прокоментував розмову свого п’ятого наступника Петра Порошенка з російським лідером Володимиром Путіним.

Про це він розповів в прямому ефірі телеканалу NEWSONE.

“У цьому весь Порошенко. Він завжди був таким, наскільки я його знаю, а знаю я його дуже добре, оскільки коли я був керівником фракції у Верховній Раді, то Петро Олексійович був її членом. Я бачив його не як президента, не як керівника , а як члена фракції, народного депутата України. і бачив його дуже добре, і знаю його дуже непогано “, – висловився Кравчук.

“На мою думку, це такий характер людини. Він сьогодні може говорити на біле чорне, а на чорне біле, а завтра – навпаки. Така людина є. Я недавно слухав” вкидання “на адресу Порошенка з боку народного депутата Ірини Верещук, де вона йому дорікнула, що були такі розмови з президентом Путіним. Петро Олексійович образив її навіть, сказав, що це брехня. Ну ось з’явилися нові записи. Тому, поки Україна не дізнається правду, це справа безнадійна “, – зазначив перший президент.

Він вважає, що допоможе створенню слідчої комісії і вивченню всіх цих деталей, щоб підтвердити документально автентичність записів. При цьому Кравчук не впевнений, що навіть це допоможе посадити п’ятого президента.