Прокуратура довела у суді провину архітектора-хабарника, який вимагав від підприємця гроші за дозвіл на автономне опалення, – передає Корупція Інфо

Популярне: “Просився на могилу жертви”: Нові МОТОРОШНІ факти про затриманого підозрюваного у вбивсті 17-річної випускниці. Кров в жилах холоне!

 

Як повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області, Ізюмський міськрайонний суд області визнав винним 40-річного архітектора однієї із міських рад в області, члена постійно діючої комісії з питань відключення квартир та нежитлових приміщень від централізованої системи опалювання та готовності до експлуатації системи автономного опалення, в одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).

Як повідомив процесуальний керівник у кримінальному провадженні – прокурор Ізюмської місцевої прокуратури Іван Красиля, службовця засуджено до двох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у державних та комунальних підприємствах строком на 2 роки.

"Прокуратура довела у суді, що архітектор вимагав та отримав від підприємця 4 тис. грн за узгодження акту про відключення магазину від внутрішньобудинкових мереж централізованого теплопостачання та готовності до експлуатації системи індивідуального (автономного) опалення. Затримали службовця влітку 2015 року "на гарячому", – розповів Красиля.