порош

Порошенко і Юнкер домовилися зустрітися найближчим часом
Українська сторона передала Європейської комісії фінальний звіт про виконання плану щодо лібералізації Європейським союзом візового режиму для громадян України. Про це, зокрема, йшлося у телефонній розмові Президента України Петра Порошенка і президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, передає прес-служба глави держави.

"Глава української держави повідомив, що відповідно з рішеннями Саміту "Україна-ЄС", який відбувся в Києві у квітні, Україна 17 серпня передала Європейської комісії фінальний звіт про виконання рекомендацій Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для громадян України і очікує позитивну рекомендацію щодо запровадження безвізового режиму", – сказано в повідомленні.

У відповідь Жан-Клод Юнкер запевнив, що Єврокомісія виконає свою частину зобов'язань і на основі оцінки досягнутого Україною прогресу до 15 грудня представить відповідні рекомендації на розгляд держав Європейського союзу.

Співрозмовники також вітали позитивну динаміку процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом і підтвердили готовність до початку імплементації поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з 1 січня 2016 р.

Крім того, Петро Порошенко і Жан-Клод Юнкер домовилися про зустріч найближчим часом.

Нагадаємо, в червні Петро Порошенко доручив завершити роботу щодо безвізового режиму з ЄС до кінця серпня.

Джерело: Корупція.Інфо