Скандальне інтерв'ю про війну в Україні дуету ANNA MARIA вплине на результати фіналу Національного відбору на Євробачення-2019.

Такий прогноз озвучив  відомий музичний продюсер Руслан Ксенофонтов.

"Якщо буде великий резонанс і багато людей побачать і почують цю розмову, то музичний виступ перетвориться на політичний і громадянський. Будуть оцінювати не виступ, не музику, не голос, а громадянську позицію. Будуть оцінювати не музичний твір і виконавця. Я думаю, це вплине однозначно, тому що країна наелектризована", – заявив Ксенофонтов.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Якщо людина буде представляти Україну, то вона має розуміти, що за нею Україна. Якщо вона цього не розуміє, то, звичайно, Україна її відкине", – додав він.

На думку продюсера, жоден співак не може бути поза політикою, "адже глобальна політика – це відносини між людьми, країнами, ідеологіями тощо".

Нагадаємо, фіналістки Національного відбору на Євробачення-2019, дует ANNA MARIA дали скандальне інтерв'ю журналісту Роману Скрипіну, під час якого заявили, що "війни в Україні немає", а також відмовилися визнавати анексію Криму РФ.

У мережі виникла буря обурення через скандальне інтерв'ю дуету ANNA MARIA з Криму. Користувачі назвали сестер "дешевими балалайками" і "в*тними курками". Також деякі закликали максимально поширювати відео бесіди "щоб українці не надумали голосувати за них на Нацвідборі".