1___440_650x410

Україна призупиняє транзитні переміщення вантажних автомобілів Російської Федерації територією України. Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 15 лютого 2016 року, повідомляє прес-служба Кабміну, передає Корупція.Інфо.

"Російська Федерація в порушення правил і процедур Світової організації торгівлі та двосторонньої міжурядової угоди щодо автомобільних перевезень в односторонньому порядку зупинила рух українських вантажних автотранспортних засобів територією Росії. До моменту отримання пояснень від російської сторони та вирішення даного питання Україна тимчасово припиняє транзитні перевезення вантажними автомобілями, зареєстрованими в Росії, територією України", – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Міністерство закордонних справ України невідкладно направило ноту Російській Федерації з вимогою пояснення таких незаконних дій.

"До моменту отримання пояснень та вирішення даного спору Україна тимчасово призупиняє дію транзитних дозволів, виданих для вантажних автомобілів з реєстрацією в Російській Федерації, що тягне за собою тимчасове припинення транзитних перевезень вантажними автомобілями РФ територією України", – заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, наголосивши ,що України вимагає від РФ відновити транзитний рух українських автотранспортних засобів.