mpo (1)

27 березня,  у Міжнародний день театру, дружина Президента України Марина Порошенко здійснила робочу поїздку в Сумську область.

Перша леді запросила близько 400 дітей з особливими потребами та дітей, чиї батьки захищають територіальну цілісність і незалежність України, у Сумський обласний театр дітей та юнацтва на виставу «Чарівна райдуга кохання, або всі миші люблять сир», пише сайт Depo.Суми.

657040

«Була зустріч з Мариною Порошенко і вистава до дня Театру. Спектакль був шикарний. Костюми, актори — все на висоті. Все інше смішило, дивувало і розчарувало. Насмішив директор театру, який театрально впав на коліно і поцілував подаровану Мариною ікону. Смішив Клочко, здивовано розглядаючи картину — вітраж в стилі Тіффані, яку дарував на пам’ять першої леді, намагаючись зрозуміти, де там, «обличчя», а де виворіт.., — пише у Фейсбуці сумчанка Любов Никонець.

 

Сегодня мы с детьми были в ТЮЗе. Была встреча с Мариной Порошенко и спектакль ко дню Театра. Спектакль был шикарный. Кос…

Опубліковано Любов'ю Живчик 27 березень 2016 р.

 

Свідка здивувало те, що Марина зі сцени багато і, як здавалося, щиро розповідала дітям про театр, про любов до акторів, але пішла після першого акту. «Я розумію, що у неї, напевно, графік та інше, але це ж діти. Ми ж вчимо їх поведінки в театрі на своєму прикладі. Про повагу до акторів я вже просто мовчу», пише вона.

Збентежили сумчанку і подарунки від першої леді: «Хто їх придумав ??? Хто їх збирав? Що вони повинні означати? Якщо чесно, то я очікувала книгу, на пам’ять. З підписом, про Україну. Але як далеко я опинилася в своїх мріях».

pdrn1 (1) pdrn (1)