Українці не осилять нові тарифи на газ. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявила народний депутат від партії “Слуга народу” Ірина Верещук.

Вона нагадала, що вчора в Офісі Президента відбулася нарада за участю керівництва Міненерго, НАК “Нафтогаз”, НКРЕКП, Оператора ГТС.

“Були там і представники парламенту. Разом думали, як нам бути і отримали чітке завдання, що тарифи мають бути знижені. І в цій частині я підтримую Президента, який каже, що це має бути політичне рішення. Якщо це потрібно робити через парламент – давайте зробимо через парламент, у вигляді законопроекту, і проголосуємо. Ми дійсно маємо проблему, і вже втрутився Президент. І ми, парламентарі, теж повинні втрутитися і зайняти проукраїнську позицію”, – каже вона.

Зниження тарифів потрібно погодити з МВФ, продовжила нардеп.

“Я знаю, що будуть проблеми з МВФ. Місія МВФ є в Україні, вона розпочинає свою роботу і нам треба буде комунікувати із МВФ. Не забуваємо, що у нас є кредит, який потрібно віддавати, і одна з вимог МВФ – це ринкові тарифи. Я розумію, що буде важко перемовникам, але треба буде доводити, що такі обтяження ляжуть непосильною ношею на українців у вигляді великих сум, які люди щомісяця будуть платити за газ із своїх кишень”, – резюмувала Верещук.