Українська телеведуча і дружина народного депутата від ОТЗЖ Віктора Медведчука, кума президента РФ Володимира Путіна, Оксана Марченко поскаржилася на стеження.

46-річна телезірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram гнівний пост, в якому повідомила про те, що за нею ведеться стеження. Марченко опублікувала план спецслужби, оприлюднений раніше журналістом Андрієм Павловським в Facebook. 

Згідно з документом, Департамент захисту національної державності СБУ нібито отримав завдання встановити зв’язки, місця проживання, офіційні і неофіційні контакти Віктора Медведчука, а також його дружини Оксани Марченко, нардепів Шуфрича, Козака, Німченко, Загороднього, Колтуночіва, Волошина, Чубірка та інших.

«Друзі, кожен день підносить сюрпризи. Ось вчора засоби масової інформації опублікували документи, з яких випливає, що СБУ незаконно вела (а може, і продовжує це робити) стеження за представниками опозиції… це до якого розквіту демократії дожили! Але у мене є ряд питань: чому ні за однією дружиною опозиціонерів, крім мене, не стежили (що за недоробка) і що там закреслено? Висувайте версії», — написала вона.

У Instagram-публікації Марченко також повідомила, що має намір балотуватися в президенти.

«І ще, друзі, до сьогоднішнього дня я була далека від політики, але раз пішла така демократія, мабуть, я буду балотуватися на майбутніх виборах в Президенти! Та й я готова розповідати і далі про своє життя, заняття, контакти. Так що підписуйтесь на мій Інстаграм, менше народних грошей витратите», — підсумувала зірка.

У коментарях фоловери обговорювали рішення Марченко балотуватися в президенти. Так безліч українців розкритикували телезірку за гучні заяви.

«Писати про президентство — це тупо», Що це було? Серйозно? Шизофренія, манія переслідування- це точно. А ще точніше- та кому ти потрібна?— пишуть розгнівані коментатори у Мережі.