З 19 по 24 березня в місті Вільнюс відбувся міжнародний турнір з боксу серед молоді XIV International «Danas Pozniakas» Youth Boxing Tournament.

Як повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, участь в змаганнях взяли близько 100 спортсменів з 15 країн світу.

У ваговій категорії до 75кг харків'янин Богдан Толмачов успішно дійшов до півфіналу, де за одноголосним рішенням суддів 0: 5 поступився майбутньому переможцю росіянину Станіславу Сотцкову.

Всього на цьому турнірі збірна України завоювала 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Також харківська спортсменка Юлія Циплакова на турнірі, який відбувся в столиці Казахстану, завоювала бронзову медаль у ваговій категорії до 57 кілограмів.

Нагадаємо, в кінці минулого року в Харкові відбувся ХХІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам'яті Заслуженого тренера України Бориса Андрєєва.  Переможцем турніру у ваговій категорії до 52кг став Данило Катехін.  У півфіналі він виграв у іншого харківського боксера Маркоса Пеньї, а у фінальному поєдинку переміг Алі Даглішь з Київської області.

З 13 по 18 листопада в Харкові в Палаці спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків.  Участь в змаганнях взяли найсильніші спортсмени з усієї країни.  Гідну конкуренцію їм склали харків'яни, які завоювали 4 золоті, 1 срібну та 5 бронзових нагород.