Росія не захоче обміняти Надію Савченко на своїх полонених, - СБУ
Надія Савченко під час слухання справи у Воронезькому суді

Вивчивши відкриту в Росії справу щодо Надії Савченко, начальник головного слідчого управління СБУ, заступник керівника центру щодо повернення заручників Василь Вовк спрогнозував, що росіяни не захочуть її віддати під час обміну заручниками за принципом «всі на всіх».

Про це він заявив вчора, 8 вересня в ефірі телеканалу «ICTV», пише Gazeta.ua.«Я два тижні назад почав займатися справою Надії Савченко і познайомився з українською групою адвокатів, які супроводжують її справу, знаю також її російських адвокатів. Савченко – це та «родзинка», яку має російська влада, і не так нам просто Надію Савченко буде забрати шляхом обміну чи якимось іншим шляхом. Вона є єдиною військовою особою, яку Росія представляє злочинницею, хоча вона такою не є», — сказав Вовк.

Він пообіцяв найближчим часом через ЗМІ оприлюднити інформацію щодо фальсифікації справи проти Надії Савченко.

Як повідомляв ZAXID.NET, уповноважений президента України з питань врегулювання ситуації на сході Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook 8 вересня повідомила, що льотчиця Надія Савченко і режисер Олег Сенцов будуть звільнені в рамках виконання досягнутих в Мінську домовленостей про припинення вогню та обміну полоненими.

Джерело: Zaxid.NET‡агрузка...