саввченко 1234

Українська експертиза довела, що відео, на яке посилається російське слідство, і яке нібито підтверджує участь Надії Савченко у вбивстві російських журналістів – змонтоване.

Про це повідомив депутата Іван Крулько, який сьогодні зустрівся з адвокатом Надії Савченко Іллею Новіковим, передає Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу "Батьківщини".

“Ілля Новіков працює зараз тут над документами. І я можу повідомити, що на це момент уже встановлено українською експертизою, що відео, на яке посилається російське слідство, і яке нібито підтверджує нібито участь Надії Савченко у вбивстві російських журналістів — змонтоване”, — сказав народний депутат.

І.Крулько повідомив, що змінено час відеофіксації арешту льотчиці — з 10 ранку (як було насправді) на 14 годину.

“Між тим, обстріл російських журналістів, у причетності до якого звинувачують українського офіцера, відбувся після одинадцятої години. Отже, Надія має алібі. І саме тому російські слідчі вдались до фальсифікації цього відеофрагмента”, — зазначив депутат від “Батьківщини” та додав, що все відтворення подій, яке зробило російське обвинувачення, — це суцільна фальсифікація.

“Вже доходить до іронії те, як вони намагаються зшити білими нитками справу, яка розвалюється”, — наголосив Крулько.

Також він наголосив, що “Батьківщина” робитиме все можливе, щоб представники від України змогли потрапити на закрите судове засідання, яке розпочнеться 30 липня в Ростовській області.
Нагадаємо, Донецький міський суд Ростовської області 30 липня почне розглядати кримінальну справу проти Н.Савченко. У Росії її звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на сході України і незаконному перетині кордону. Вона всі звинувачення відкидає.
10 червня Московський міський суд продовжив арешт Н.Савченко до 30 вересня.