Українська модель серйозно постраждала в ДТП в Китаї, вона вже два тижні перебуває в лікарні.

Інцидент, про який стало відомо тільки зараз, стався 31 жовтня в місті Сяминь. Модель Тетяна Трібель вирішила покататися на скутері, не дивлячись на те, що до цього ніколи на ньому не їздила.

В результаті вона отримала перелом хребта і ноги, розбившись на скутері.

«Хлопець з мого агентства купив скутер. Питав, чи вмію я їздити. Я не вмію. Він запропонував спробувати. Я не знаю, чому так вийшло. Я навіть на ковзани, лижі не стаю і на велосипед не сідаю. Боюся пошкодити що-небудь або синяк поставити. Може, переконало те, як він сказав, що це безпечно», – розповіла українка.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Дівчина не проїхала і декількох хвилин. Через 10 метрів вона врізалася в бордюр, перелетіла через кермо, зробивши колесо в повітрі.

«Впавши на асфальт, зрозуміла відразу, що поламана нога і спина. Боліло сильно, дихати не могла», – згадала дівчина.

Швидка допомога відвезла її в одну з лікарень Китаю, де, за її словами, не давали навіть знеболюючих.

«Мене просто тягали, кидали на стіл, як мішок картоплі, щоб зробити рентген. Чотири рази перекидали. Не давали знеболюючих. Через 6 годин дали ібупрофен. Сильне знеболююче дали тільки тоді, коли я в один момент перестала дихати. Це на четвертий день», – заявила Тетяна.

На переламану ногу їй навіть не наклали гіпс. На фото, яке Тетяна розмістила в соцмережі, видно, що кінцівку їй просто перебинтували.

Тепер на дівчину чекає дорога операція. Їй також повинні поставити спеціальний імплант для хребта. Що стосується ноги – китайські лікарі поки не можуть робити прогнози, потрібні додаткові обстеження.

На даний момент в Китай вилетів її чоловік.