Українка Катерина Лазаренко завоювала титул на юніорському турнірі Європейської тенісної федерації першої категорії у Франції.

У фіналі турніру серед гравців до 16 років у місті Вільнев-лез-Авіньйон українська тенісистка, посіяна під першим номером, обіграла п'яту сіяну австралійку Хлою Ізабеллу Цзан: 6:1, 6:4.

Чемпіонат проходив у Франції, повідомляє ВТУ.

"Катерина Лазаренко переможниця турніру 1 категорія до 16 років, Авіньйон, Франція! Важкий спекотний тиждень. Температура в тіні 39-43 градусів. Молодець! Показала відмінний теніс і волю до перемоги, вписала своє ім'я в історію турніру та місцеві газети! Так й надалі і ще краще, Катерино!", – зазначила вона.

За п'ять проведених матчів на турнірі Лазаренко не програла жодного сету своїм суперницям. Зазначимо, що для 14-річної дніпрянки цей титул став другим  цього року. У квітні Катерина виграла турнір U16 у Туреччині.

Як раніше повідомлялось, українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася на сьому сходинку Жіночої тенісної асоціації (WTA) за підсумками відкритого чемпіонату Франції.