Українські бізнесмени, які активно працювали із Росією, а також високі чиновники часів президентства Януковича перебрались до Москви. Деякі вже придбали там квартири або будинки, а деякі поки що живуть в орендованій елітній нерухомості у центрі столиці РФ. 

«Приблизно дві третини орендаторів квартир у високому ціновому сегменті за останні три місяці — це українці», — повідомляють у агентстві елітної московської нерухомості Kalinka Group. За словами фахівців агентства, деякі з орендарів придивлялись до квартир ще навесні, але остаточно вирішили перебиратись тільки нещодавно, повідомляє газета «Вести». 

В одному з консалтингових агентств підтверджують інформацію про те, що багаті українці почали знімати квартири у Москві. 

«Частина з них приїхала працювати у Росію за контрактом, частина — це ваші топ-менеджери, бізнес яких зав’язаний на російському капіталі», — говорять фахівці агентства. Вони кажуть, що такі бізнесмени виїжджають через нестабільну політичну та економічну ситуацію в Україні. Свій вибір вони зазвичай зупиняють на трикімнатних квартирах у самому центрі з хорошим видом. «Після Майдану і особливо з початком АТО на сході України українців у Москві загалом стало більше», — говорить колишній префект Північного адміністративного округу Москви Олег Мітволь. Він говорить, що колишні чиновники часів Януковича взагалі усі перебрались до Москви. «Деякі з них купили нерухомість, а деякі — поки що ні, знімають елітні квартири. Тим більше, наскільки я знаю, більшість із них збирається влаштуватися тут надовго і отримує російське громадянство», — говорить Мітволь. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Віктор Янукович із синами, Віталій Захарченко, Віктор Пшонка та інші наближені до «Сім'ї» після того, як покинули Україну, влаштувалися в Москві. В європейських країнах рахунки багатьох із них були заморожені. 

Джерело: Велика Епоха