Три представниці національної збірної України з боксу вийшли до півфіналу міжнародному турніру, який в ці дні проходить в Астані (Казахстан).

Півфіналістками боксерського турніру найвищої категорії на призи Марії Вольнової стали: Тетяна Коб (вагова категорія 51 кг), Юлія Циплакова (57 кг), Марія Бова (64 кг). Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Також у рамках офіційної частини відкриття Марія Бова (вагова категорія 69 кг) та Сергій Гордієнко були відзначені спеціальними кубками “За високі спортивні досягнення”.

14 березня чергові поєдинки за вихід до півфіналу змагань проведуть Іванна Крупеня (54 кг), Анна Лисенко (69 кг) та Анастасія Чорноколенко (81 кг).

Традиційний міжнародний турнір найвищої категорії на призи Марії Вольнової проходить в місті Астана (Казахстан) і триватиме до 16 березня.

“Міжнародний досвід, який боксерки зможуть отримати в команді “Українські левиці”, буде дуже доречним для них перед Європейськими іграми, чемпіонатом Європи та чемпіонатом світу”, – сказав виконавчий директор Федерації боксу України Донатас Піскун.