672044

Компанії, пов'язані з низкою відомих українських політиків та бізнесменів, в 2015 році переоформили власність на земельні ділянки та нерухомість в анексованому Росією Криму.

Зокрема, у Росреєстрі зафіксована інформація про шість сусідніх ділянок приблизно по 0,1 га поруч з Форосом, записаних на повних тезок колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова, його дружини Людмили та їхнього сина Олексія. Варто зазначити, що українські ЗМІ пов'язували ці землі з Азаровим ще до окупації Криму.Крім того, видання згадує інвестиційну компанію "Спорт-тур", яка зареєстрована в Києві та володіє землею на межі Алупки і Сімеїзу. Вона належить інвесткомпанії "Терра-інвест", серед співвласників якої є Олександр Мошинський, адвокат, що представляє в судах інтереси Віктора Медведчука. Крім цього, ще 2,6 гектари землі в Гаспрі (Ялта) належить компанії "Укркапітал", яку очолює Дмитро Шуст, директор Благодійного фонду Віктора Медведчука.

Крім цього видання пише про те, що зараз землями садиби "Новий кучук-кой" володіє кіпрський офшор Starvista Ltd, пов'язаний, за даними РБК, із компанією СКМ Ріната Ахметова.‡агрузка...