JPG

 

Спільними зусиллями прикордонної служби, спецгрупи «Тесла», полку «Дніпро 1» закрито крупный канал контрабанди. Зокрема, раніше за його допомогою на територію терористичної самопроголошеної «ДНР» потрапляли сигарети, алкоголь та інше.

Про це повідомив лідер партизанського загону «Тіні» Олександр Гладкий на своїй сторінці у соціальній мережі.

Зазначається, що у певні дні через цей канал бойовикам  вдавалося проводити до 100 фур. Контрабанда потрапляла до терористів в обхід постів з Курахово через Оленівку.

«На сьогодні маршрут, який проходив вздовж лінії розмежування, повністю перекритий і контролюється бійцями «Тесла» та прикордонниками. Ті фури, які залишилися заблокованими в секторі на момент закриття трафіку, на сьогодні затримані й оформлені фіскальною службою», – наголосив Гладкий.

Крім того, у пособництві викрили низку військовослужбовців. Стосовно них ведеться розслідування.

Читайте також: Силовики протестували американську техніку (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники контррозвідки СБУ завершили перший етап спецоперації по зачистці уздовж усієї лінії зіткнення на території Луганської й Донецької областей від корупції, мародерства, викрадення людей. Зокрема, вдалося знищити злочинні схеми контрабанди в зоні проведення АТО. Також було затримано 16 силовиків.

Джерело: Корупція.Інфо