Лідер українського жіночого настільного тенісу Маргарита Песоцька зуміла дійти до фіналу турніру серії Challenge – Slovenia Open, де в запеклій боротьбі програла угорці Жоржині Поті, причому у вирішальній партії у українки було два матчбола, і вона була на відстані одного очка від історичної першої перемоги на турнірі протур.  Втім, і в фінал турнірів протур до цього ніхто з українок раніше не пробивався.

На шляху до вирішального матчу турніру Песоцька обіграла кількох дуже сильних представників азіатського континенту, а також австрійку японського походження Юи Хамамото і американку китайського походження Лілі Жанг.  У півфіналі Маргарита не залишила жодних шансів на перемогу 14-річної Сацуки Одо з Японії, в той час як сіяна другий Пота в семи партіях обіграла Су Вай Ям з Гонконгу.Фінал був абсолютно рівним матчем, але кожен раз Песоцька була трохи попереду.  Вона вела 1-0, 2-1, 3-2 по партіях.  У 6-му сеті мінімальну перемогу здобула Пота, а вирішальна партія стала справжньою драмою.  За рахунку 9:10 українка чудовою багатоходової атакою виграла очко, відігравши матчбол, а потім блискучою атакою бекхенд заробила вже свій матчбол.  Однак в наступному розіграші схожа атака Риті не вдалася.  І все-таки потім знову Песоцька вийшла вперед, а після подачі Поти спробувала відразу перейти в атаку.  Але знову помилка.  Потім вже угорка вийшла вперед, і Рита зрівняла рахунок – 13:13.  І все-таки Поті пощастило більше, і наступні два очка завоювала вона …

Після закінчення турніру срібна медалістка чемпіонату Європи-2018 Маргарита Песоцька поділилася своїми враженнями від нього з XSPORT.ua:

«Звичайно, завжди до себе є якісь претензії, і завжди хочеться зіграти якомога краще.  Але коли рахунок за сетами 3: 3, і у тебе матч-бол, тут одні емоції.  Я ризикувала, а склалося так, як склалося.  Прикро програвати фінальну гру, але, вважаю, що ми обидві дуже добре грали.  У нас схожий стиль гри, тому грати один проти одного непросто.  В цілому можу сказати, що я задоволена своєю грою на цьому турнірі, і тим, що змогла дійти до фіналу і обіграти хороших гравців ».

Тепер Песоцька буде готуватися до II Європейським ігор, які пройдуть в Мінську в кінці червня.‡агрузка...