Українські військові показали зброю “Ураган”, якою будуть нищити ворожі кораблі.

Про це повідомляється в прес-центрі ООС.

Якщо ворожий десант спробує висадитися на березі Азовського моря, він гарантовано отримає „по зубах“. 

Підрозділи оперативно-тактичного угруповання «Схід» Об’єднаних сил під час напружених навчань продемонстрували, як нищитимуть ворожі десантні кораблі, та захищатимуть морське узбережжя.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Під час тренувань військові інженери оперативно провели мінування десантно-небезпечних ділянок берега та морські підходи до них. В цей же час реактивно-артилерійський дивізіон РСЗВ «Ураган» умовно обстріляв десантні кораблі противника на підходах до берега.

Під час навчання військові підрозділи активно використовували аерозольне маскування.

Навчання стало яскравим доказом того, що підрозділи Об’єднаних сил готові не тільки швидко відреагувати на спроби противника висадити десант, але й скинути ворога назад у море.

Крім в того нещодавно в мережі з’явилосяви кадри пробовувань мобільного мінометного комплексу «Барс-8ММК», створеного українськими виробниками на базі бронеавтомобіля “Барс-8”.

Комплекс може швидко пересуватися до необхідної точки ведення вогню, його комп'ютерна система дозволяє позиціонуватися на місцевості, час підготовки до стрільби з похідного положення – всього 1 хвилина. Ще близько 20 секунд необхідно мобільному комплексу, щоб покинути вогневу позицію, уникнувши обстрілу ворога. 

Боєкомплект – 60 мін, а екіпаж бойової машини складається лише із трьох осіб. 

Виробничники вирішили кілька завдань під час розробки цього Мобільного мінометного комплексу – зокрема, досягли максимальної швидкості розгортання і згортання, здатності мобільно пересуватися бездоріжжям, можливості уразити ціль з високою точністю, і, головне, – безпеки його використання.

Як повідоми секретар РНБО, Олександр Турчинов, після завершення державних випробувань та взяття на озброєння "Мобільний мінометний комплекс посяде гідне місце в озброєнні Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій".