aaass

Між російськими і українськими журналістами, який приїхали висвітлювати суд над Савченко в Донецьк, відбулася словесна перепалка. Не обійшлося без лайки.

Між українським журналістом Богданом Кутєповим і російським Миколою Долгачевим відбулася словесна перепалка, про деталі якої розповів інший журналіст Дмитро Філімонов.

«На цьому фото Богдан Кутєпов відповідає на питання Миколи Долгачева, чи вважає він загиблих журналістів ВГТРК своїми колегами? Наскільки мені відомо, Богдан Кутєпов не зраджуючи собі посилає Миколи на х..й. Ось це відвага!» – розповів він.

Долгачева така відповідь не влаштувала. Він вважає, що його українські колеги не гідні називатися працівниками ЗМІ через грубе поводження.

«Вранці дівчатка київських каналів питали чому у вчорашньому репортажі назвав їх «майже колегами». Дійсно був не правий. У них взагалі інша професія», – описав інцидент з Кутєповим він.

Тим часом відомий російський провокатор, що гордо називає себе журналістом, який працював на Майдані, Сергій Рулєв (він також відомий за прізвиськом «Топаз, дай команду»), спробував тролити Кутєпова. Це йому не вдалося. Він спробував спровокувати і присутніх на суді активістів.

«Ось одну активістку назвав б….ю. При поліцейських. Ілля Азар втрутився: «Ви взагалі офігіли!» Попросили поліцейських втрутитися, при яких це прозвучало. Поліцейський поговорив з Рулєвим. І все», – розповіла Ірина Ромалійська.