Під час проведення оперативно-профілактичних заходів у Рівному працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Рівненській області виявили одинадцятьох жінок, які заробляють на життя за рахунок інтимних послуг. Однак штраф, який їм доведеться сплатити, менший, ніж вони отримують за годину "роботи". – повідомляє Корупція.Інфо

Жительки обласного центру, Рівненського та Здолбунівського районів вже неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронців. Жінки, віком від 20-ти до 30 років уже тривалий час "працевлаштувалися" на вулицях Київська та Дубенська, що на виїзді з Рівного. За свої послуги вони беруть із клієнтів від 300 до 500 гривень. "Роботу" свою залишати не планують і штрафи, які застосовують стосовно них, їх теж не лякають.

За зайняття проституцією відповідно до статті  181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення їм загрожує штраф у розмірі 250 гривень. Матеріали направлені на розгляд адміністративної комісії при Рівненській міській раді, яка визначатиме розмір стягнення для жінок за їхні проступки.