Загалом на окупованій території під контролем "ДНР" є понад 3,5 тисяч дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Інформацію про це поширив Начальник ГУ Нацполіції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook, передає Корупція.Інфо.

Чергова ініціатива банди "ДНР" – це віддавати наших дітей-сиріт, які залишилися на окупованій території, для усиновлення у сім'ї країни-окупанта. "До війни, у основному діти чекали батьків, зараз же до нас надходять все більше звернень від громадян республіки, які бажають усиновити дитину. Аналогічні звернення ми отримуємо від громадян РФ, зокрема від мешканців Криму…" – віщає Світлана Майборода, "директор державної служби у справах сім'ї та дітей "ДНР",
– зазначив В’ячеслав Аброськін.

Також головний поліцейський Донеччини розкритикував терористів з "ДНР" за використання дітей для участі у війні та пропаганді.

"Під егідою православної церкви наших донецьких дітей вивозять до Росії для "військово-патріотичного виховання". "Гітлерюгенд" на російський манер. Замість "Гітлера" – шобла "ДНРовского керівництва" і російських кураторів, замість "нижчої раси" – "українці, бандерівці". А сам процес відбувається під прикриттям Російської православної церкви", – написав керівник Донецької поліції.

В’ячеслав Аброськін зазначає, що наслідки такої "політики виховання" українці ще довго відчуватимуть.

Наслідки цієї окупації ми будемо відчувати ще десятки років. Пропагандистській обробці в "ДНР" підлягають всі, включаючи дошкільнят. Наших донецьких дітей виховують не в любові до ближнього свого, а готують до війни. Підтвердженням тому – військові табори, використання військової форми в дитячих садах, зустрічі з "героями ополчення". Терористи і їхні російські куратори не гребують дітьми в розв'язаній ними війні. Наївні дитячі душі розглядаються ними як витратний матеріал для задоволення своїх амбіцій. Їм мало того, що через них сотні тисяч наших хлопців стали "дітьми війни", їм потрібно знищити їхнє майбутнє, виховуючи і готуючи до постійної війні,
– підсумував В’ячеслав Аброськін.